Câştigători

  • Câştigător Fabrica textile Iniţiator:

    Isac Loreta

    Domeniu:

    Fabrica textile

    Măneşti, Dâmboviţa

    Mai multe detalii
  • Câştigător Prelucrare lemn Iniţiator:

    Ana E Ion

    Domeniu:

    Prelucrare lemn

    Maneşti, Dâmboviţa

    Mai multe detalii
  • Câştigător Lactate Iniţiator:

    Ghencea Daniela

    Domeniu:

    Lactate

    Zemeş, Bacău

    Mai multe detalii
  • Câştigător Fermă apicolă Iniţiator:

    Alin Prunean

    Domeniu:

    Fermă apicolă

    Marca, Sălaj

    Mai multe detalii
  • Câştigător Materiale de construcţie Iniţiator:

    Chirilă Andrei

    Domeniu:

    Materiale de construcţie

    Comăneşti, Băcau

    Mai multe detalii
  • Câştigător Cuptorul de pâine Iniţiator:

    Davidean Rodica

    Domeniu:

    Panificaţie

    Burcioaia, Vrancea

    Mai multe detalii
  • Câştigător Microfermă Iniţiator:

    Smarand Viorel

    Domeniu:

    Microfermă

    Băbana, Argeş

    Mai multe detalii
  • Câştigător Izolaţii cu lână Iniţiator:

    Stanciu Lucian

    Domeniu:

    Izolaţii cu lână

    Independenţa, Galaţi

    Mai multe detalii
  • Câştigător Mobilă din lemn vechi Iniţiator:

    Branea Cristian

    Domeniu:

    Mobilă din lemn vechi

    Măneşti, Dâmboviţa

    Mai multe detalii
  • Câştigător Plante medicinale Iniţiator:

    Urse Andreea

    Domeniu:

    Plante medicinale

    Ghimpaţi, Giurgiu

    Mai multe detalii

Finalişti

  • Câştigător Panificaţie Iniţiator:

    Găitan Gilda

    Domeniu:

    Panificaţie

    Zemeş, Bacău

    Mai multe detalii
  • Ferme apicole Iniţiator:

    Niţă Radu

    Domeniu:

    Apicultură

    Telega, Prahova

    Mai multe detalii
  • Tabară educativă Iniţiator:

    Vlad Cristea

    Domeniu:

    Tabără educativă

    Boldeşti-Scăeni, Prahova

    Mai multe detalii
  • Microfermă Iniţiator:

    Lungu Carmen

    Domeniu:

    Microfermă

    Corbu, Constanţa

    Mai multe detalii
  • Păstrăvărie Iniţiator:

    Apostol Ionuţ

    Domeniu:

    Păstrăvărie

    Zemeş, Bacău

    Mai multe detalii
  • Fermă capre Iniţiator:

    Taciulet Nicoleta

    Domeniu:

    Servicii sociale

    Suplacu de Barcău, Bihor

    Mai multe detalii
  • Servicii persoane dezavatajate Iniţiator:

    Colceru
    Constantin Irinel

    Domeniu:

    Servicii persoane
    dezavantajate

    Moineşti, Bacău

    Mai multe detalii
  • Fermă de vaci Iniţiator:

    Ilie Bogdan

    Domeniu:

    Microfermă

    Boldeşti-Scăeni, Prahova

    Mai multe detalii
  • Agrement Iniţiator:

    Sindrinaru Marian

    Domeniu:

    Agrement

    Bustuchin, Gorj

    Mai multe detalii
  • Dulceţuri Iniţiator:

    Ursu George

    Domeniu:

    Găvănoase (dulceţuri bio)

    Comăneşti, Bacău

    Mai multe detalii
Clasament final

Producţie

Educaţie

Servicii

Agricultură